Skip to Content

Forum

Make your question

A trajtohen njollat kafe ne fytyre ne kliniken tuaj?

...  more... »

Pikat e bardha

Pershendetje , Jam e interesuar per proceduren e heqejes se pikave dhjamore tek syte, Si eshte procedura dhe sa kushton? Faleminderit...  more... »