MASTERCLASS

Ktheni Pasionin tuaj ne Profesion!

Deshiron qe ti te jesh Ti ,nje nga ato qe do kene fatin te asistosh në  London Fashion week? Dy me te talentuarave do u jepet kjo mundesi.

A keni menduar qe talentin qe keni ta perfeksiononi edhe me tej?Industria e bukurise dhe modes zhvillohet me ritme shume te shpejta dhe si e tille duhet te jeni sinkron me kohen.Ne ju japim shansin ku me trajnues nga Londra epiqendra e modes dhe bukurise ,te keni mundesi te mesoni dicka ndryshe.

Regjistrimet kane filluar. Ne Dt.14-15 Nentor do te zhvillojme Makeup & Bodypainting Masterclass Professional dy ditor, tek Hotel Rogner ora 13:00-19:00 me Makeup Artist nga Londra ,Jo Sugar dhe Bobbi Bicker. Joanne eshte Makeup artist profesioniste,trajnuse e akredituar ne Londer, ajo eshte instruktore ne shkolla te ndryshme per makeup dhe bukurie ne Londer dhe neper Europe. Me 18vjet eksperjence ne industri, dhe me nje liste klientesh te gjate me Celebrities dhe kompani te njohura boterore, duke punuar ne Editorial, Beauty, High Fashion, Pasarela Mode, Magazines, TV, Music Videos, Filma.Ajo vjen per here te pare ne Shqiperi per te ndare eksperiencen e saj me ju.

Bobbi Bicker e njohur tashme ne Shqiperi nga rrjetet televizive dhe publikime te shumta, ajo ka sjell shpesh here prane nesh artin e te pikturuarit ne trup dhe makeup. Bobbi eshte Piktore me baze ne Londer, filloi Bodypainting rreth 12 vjet me pare ku ka marre dhe shume cmime. Punet e saj jane pare neper pasarela mode, evente, TV, publikime ne revista te ndryshme boterore, ajo ka fituar mjaft çmime dhe gjithashtu shpesh here eshte juriste ne konkurse te ndryshme per Bodypainting. Bobbi gjithashtu trajnon ne Kolegjin e bukurise dhe makeup ne Londer.Prej 3vitesh  ben Livestreaming ne Periscope App ne Twitter ku ben Art & Bodypainting tutorials, miliona njerez e shohin cdo muaj, pasioni i saj eshte te inspiroje dhe te ndaje njohurite e saj me njerzit qe dashurojne Artin. Mos humbisni shansin. Vendet jane te limituara  prandaj nxitoni te perfitoni e regjistrohuni sa me pare qe te siguroni vendin tuaj. Kemi shume surpriza te bukura per studentet tane. Masterclaset do te zhvillohen tek #HotelRogner Tirana-Albania,ora13:00-19:00 Per me shume info dhe per regjistrimet na kontaktoni www.venusderm.com E:info@venusderm.com

T:0682293633 / 042364399.Pas Masterklas-it do paiseni me Certifikate.

Ktheni Pasionin tuaj ne profesion!

https://www.facebook.com/pg/ValbonaBickerArt/photos/?ref=page_internal

https://www.facebook.com/events/2017982124970843/?active_tab=about