Regjistrimet kane filluar. Ne 14-15 Nentor do te zhvillojm Makeup & Bodypainting Masterclass Professional dy ditor tek Hotel Rogner 13:00-19:00 me Makeup Artist nga Londra Jo Sugar dhe Bobbi Bicker Joanne eshte nje Makeup artist profesioniste, trajnuse e akredituar ne Londer, ajo eshte instruktore ne shkolla te ndryshme per makeup dhe bukurie ne Londer dhe neper Europe. Me 18vjet eksperjence ne industri, dhe me nje liste klientesh te gjate me Celebrities dhe kompani te njohura boterore, duke punuar ne Editorial, Beauty, High Fashion, Pasarela Mode, Magazines, TV, Music Videos, Filma.Ajo vjen per here te pare ne Shqiperi per te ndare eksperiencen e saj me ju. Bobbi Bicker e njohur tashme ne Shqiperi nga rrjetet televizive dhe publikime te shumta, ajo ka sjell shpesh here prane nesh artin e te pikturuarit ne trup dhe makeup. Bobbi eshte Piktore me baze ne Londer, filloi Bodypainting rreth 12 vjet kaluar, por rreth 6vjet e ben kete pune profesionalisht. Punet e saj jane pare neper pasarela mode, evente, TV, publikime ne revista te ndryshme boterore, ajo ka fituar mjaft çmime dhe gjithashtu shpesh here eshte juriste ne konkurse te ndryshme per Bodypainting. Bobbi gjithashtu trajnon ne Kolegjin e bukurise dhe makeup ne Londer. Reth 3vjetesh ben Livestreaming ne Periscope App ne Twitter ku ben Art & Bodypainting tutorials, miliona njerez e shohin cdo muaj, pasioni i saj eshte te inspiroj dhe te ndaj njohurite e saj me njerzit qe dashurojn Artin. Mos humbisni shansin. Vendet jane me limit, keshtu qe regjistrohuni sa me pare te sigurini vendin tuaj. Kemi shume surpriza te bukura per studentet tane. Masterclaset do te zhvillohen tek #HotelRogner Tirana-Albania 13:00-19:00 Per me shume info dhe regjistrimet na kontaktoni www.venusderm.com E:info@venusderm.com T: 0682293633 / 042364399 Ktheni Pasionin tuaj ne profesion

https://www.facebook.com/events/2017982124970843/?active_tab=about