Krem Dielli SPF -75 ml
Linja e Kremrave te diellit SPF 20, 30, 50 me veprim të trefishtë:

hidratim - antioksidim - mbrojtje nga dielli.

Ofron mbrojtjen e maksimale nga rrezet UVA dhe UVB deri në shtresat më të thella të lëkurës.

Të pasura me antioksidantë që neutralizojnë radikalet e lira - përgjegjës për plakjen e parakohshme, pikat e pigmentimit dhe dehidratimin e lëkurës.

Përmirësimi i mikrocirkulacionit të lëkurës, mbrojtja e ADN-së të qelizave të lëkurës që parandalon plakjen e parakohshme.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe fototipet.

Qetësues, Rezistent ndaj ujit, Jo-komedogjenik, Paraben-free, pa konservante.

SPF 30: Për të gjitha llojet e lëkurës dhe fototipet.

Me ngjyra të lehta. Pompë me tub pa ajër për të parandaluar oksidimin e produktit.
60 €