Vitamin C Serum Plus 50 ml | A.M. I pasur ne serum te vit C (acidi L-ascorbic), aktivizon kolagjenin, stimulon lekuren, rrit funksionin e mbrojtjes qelizore,dhe mbron lekuren nga stresi I ambjentit.Gjithashtu pakeson shenjat e plakjes se parakohshme. Per te gjitha tipet e lekures. 10% & 15% SERUM ME Vit C.10% L-acid askorbik perdorim per syte dhe 15% per fytyren.
105 €